"Być świadkiem narodzin dziecka to mieć szansę na zrozumienie słowa cud"
Paul Carver

About Me

I am nutritional therapist, breastfeeding and perinatal supporter, birth activist and aspiring Red Tent doula base in Nottinghamshire.

Anna Rutkowska - szkolarodzenia.uk

My Services

Providing support for mums&dads in pregnancy, birth, feeding.

I am nutritional therapist,breastfeeding and perinatal supporter, birth activist and aspiring doula.

ABOUT ME

Providing support for mums&dads in pregnancy, birth, feeding. I am nutritional therapist, breastfeeding and perinatal supporter, birth activist, home birth passionate and aspiring Red Tent doula.

Babywearing

I belive in AP where babywearing is a way to support your baby development.

Breastfeeding

I am a Breastfeeding Peer Supporter in my locak Children's Centre in Newark on Trent. My training was aproved by Unicef UK and is up to date with newest Baby Friendly Initiative.

Home Birth

I am supporting mums in making decision where they want to give a birth. My favorite place will always be home. I am a natural birth passionate and home birth advocate as it's the perfect place to give a birth in peace with closes family by your side.

Doula

I am an aspiring Doula. It was my dream to be with woman in her big day. Suppoer he with my body and mind.

Customers Opinion

Ania to niezwykła mama,niezwykłych dzieci. To oaza spokoju, skarbnica wiedzy i propagatorka zdrowia w każdym aspekcie. Widać,że lubi swoją pracę, a to ma bardzo duże znaczenie przy współpracy. Ani chce się słuchać   Potrafi wszystko racjonalnie wyjaśnić, nie narzuca nikomu swojego zdania,a bardzo dobrze je argumentuje, można do niej pisać w środku nocy - zawsze pomoże chociażby dobrym słowem,a to dla każdej mamy ma bardzo duże znaczenie. Kocha to co robi, to widać, słychać i czuć w każdej rozmowie. Bardzo polecam, bo to właściwa osoba na właściwym miejscu.

- Marta

Polecam z całego serca! Gdyby nie Ania, to boje się że mogłabym nie karmić piersią i nawet wole o tym nie myśleć.. bo to coś wspaniałego! była ze mną w najtrudniejszym momencie, kiedy to świeża mama ma mętlik w głowie i nagle setki pytań, uspokajała i cierpliwie, oraz rzeczowo odpowiadała na wszelkie pytania, nawet te dziwne ;) to dzięki niej dowiedziałam się co tak naprawdę jest "normalne" w karmieniu piersią, po czasie poczułam się pewniej i nie słuchałam "złotych rad", bo nie ma jednej reguły, niestety wiedza ze szkoły rodzenia, czy też szpitala mijała się z tym co mnie czekało w domu, naprawdę jestem jej szalenie wdzięczna, posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, czuć że robi to z serca i pasji, a to jest najważniejsze ❤️

- Alicja

Bardzo polecam! 
Ania jest osobą, którą posiada ogromną wiedzę, a co najważniejsze potrafi swoją wiedzę przekazać innym. Tłumaczy wszystko dokładnie, pokazuję oraz udowadnia, że bycie rodzicem to nie jest czarna magia :) O każdej porze dnia i nocy pomaga, wspiera w chwil kiedy czuje bezsilność i niepewność. 
Dzięki Ani nie pozwoliłam sobie wmówić położnej, że nie mam pokarmu i moje piersi nie są odpowiednie dla mojej córki. To właśnie Ania zaszczepiła we mnie siłę do walki o karmienie piersią i rozwiewała wszelkie moje wątpliwości. 
Dlatego jeśli poszukujesz osoby, którą pomoże Ci w przygotowaniu się do porodu i macierzyństwa to Ania jest właśnie tą osobą!

- Katarzyna

Ania jest wspaniałą osobą i świetnym doradcą laktacyjnym. Jest kompetentna w tym co robi i całkowicie oddana swojej pracy która widać, że jest jej pasją! Mimo że znamy się od niedawna pomogła mi bardziej niż kilku doradców i położne które starały się mi pomóc w moich licznych problemach z laktacją i karmieniem. Oprócz fachowej wiedzy Ania daje również ogromne wsparcie emocjonalne które nam mamom często jest tak bardzo potrzebne. Jestem jej bardzo wdzięczna za wszystko co zrobiła dla mnie i mojej malutkiej. Jeśli chcesz by Twoja mleczna droga była długa i szczęśliwa zgłoszenie się do Ani będzie świetnym pomysłem. Z całego serca polecamy! Marta z małą Apolonią.

- Marta

Polecam z całego serca heart
Ania to wyjątkowo ciepła osoba, która swoim spokojem i wiedzą potrafi uspokoić nie jedną potrzebującą mamę heart
Trzymam mocno kciuki heart​​​​​​​

- Kasia

5 gwiazdek do za malo aby ocenic pomoc którą otrzymałam od Ani! Jedna konsultacja on-line a rezultaty w mojej relaktacji i walce o powrot mego dziecia do cyca sa niesamowite! Pomysły,porady i wiedza Ani jest czyms co moge kazdej mamie polecic z czystym sercem! W nie caly tydzien moje malenstwo z 100% karmienia butla zeszlo do 3 butelek a na widok cyca juz nie robi dramatu za każdym razem! Moc z toba Aniu jestes wielka! Dziekuje heart​​​​​​​

- Karolina

Contact form